Matuseteenused

Matusekorraldus

Pakume täisteenusena matusekorraldus. Aitame igakülgselt kogu asjaajamise juures. Võimalik on korraldada hauamatust üle Läänemaa, otsetuhastamist, ärasaatmisega tuhastusmatust ning urni sängitamist.

Kui Teil on vaja abi matuse korraldamisel, olete oodatud võtma meiega ühendust tel 58 46 1111 või e-mail: hingeviiul@gmail.com

Kirstud, urnid

Meie valikust leiab laia valiku puusärke ja urne. Pakume nii tekstiilkattega, männipuidust ja tammepuidust puusärke erinevates hinnaklassides.

Hauaplaatide müük

Meie valikust leiab hauaplaate matusetalituseks. Pakume graniidist, puidust ja plastikust variante.

Muud teenused

Lisaks eeltoodule pakume ka kõiki muid matusekorraldusega seotud teenuseid. Hauakaevamise teenust, kirstukandmise ja haua kinni ajamise teenust, erinevaid lilleseadeid. Läbi meie büroo saate organiseerida ajalehe kuulutuse paneku, muusiku, toitlustuse, fotograafi. Soovi korral vormistame tänukaardid, paneme tänuavalduse ajalehte. Pakume ka pildiesitluse võimalust.

Ärasaatmisi korraldame vastavalt lähedaste soovile. Saame pakkuda Läänemaa kaasaegseima tavandisaali või metsakalmistu kabeli teenust Lisaks abistame kodust või kalmistult korraldatava ärasaatmisega.

Täpsema info osas olete oodatud meiega kontakteeruma tel. 58 46 1111

%d bloggers like this: