Teenused

Matusekorraldus

Pakume täisteenusena matusekorraldust. Omavalitsuse matusetoetuse taotlemise aitamisest, kuni terve matuse korraldamiseni.

Kirstud, urnid

Meie valikus on puusärgid ja urnid erinevatelt tootjatel. Pakume tekstiilkattega, männipuidust ja tammepuidust puusärke erinevates hinnaklassides.

Hauakivide müük

Meie valikust leiab hauakive igas vajalikus mõõdus ja hinnaklassis.
Pakume puidust ajutisi plaate kui ka kivist graveeritud plaate. Täpsema valikuga saab tutvuda juba Haapsalus Hingeviiul matusebüroos. Võimalik on tellida ka puidust tavalisi ja õigeusu riste.

Hauahooldus

Pakume hauahooldusteenust. Teostame liivavahetusi, äärekivide paigaldusi, lihtsamaid istutustöid, hauakivide paigaldusi.

Meilt saab tellida ka püsivat hauahooldust terveks aastaks. Haud on terve aasta hooldatud ja kena.

Muud teenused

Lisaks eeltoodule pakume ka kõiki muid matusekorraldusega seotud teenuseid. Hauakaevamise teenust, kirstukandmise ja haua kinni ajamise teenust, erinevaid lilleseadeid. Läbi meie büroo saate organiseerida ajalehe kuulutuse paneku, muusiku, toitlustuse, fotograafi. Soovi korral vormistame tänukaardid, paneme tänuavalduse ajalehte. Pakume ka pildiesitluse võimalust.

Ärasaatmisi korraldame vastavalt lähedaste soovile. Saame pakkuda Läänemaa kaasaegseima tavandisaali või metsakalmistu kabeli teenust Lisaks abistame kodust või kalmistult korraldatava ärsaatmisega.

Täpsema info osas olete oodatud meiega kontakteeruma tel. 58 46 1111

%d bloggers like this: